ga snel naar: pagina inhoud, hoofdmenu, zoeken

kies seizoen


China Opera Weekend

Koning Lear (Li'er wang)

za 13 februari 2010 / 20:15 / Grote Zaal
  • Info

    19.15 uur: Inleiding op Foyerdeck I door Frank Kouwenhoven

    Concert in het kader van het Chinese Opera Weekend.
    Bekijk filmpje China Opera Weekend.

    Wu Hsingkuo, Taiwans bekendste Peking Opera zanger van dit moment (tevens een verdienstelijk filmacteur) verkent in een werkelijk magistrale productie de tragedie van Koning Lear. Gedurende honderdtwintig minuten is hij in tien verschillende rollen te zien, als Lear, maar ook als diens dochters, de nar, de Graaf van Kent, de Graaf van Gloucester, Edmund en Elgar, èn als zichzelf.

    Wu combineert traditionele zang en dans uit Peking Opera met hedendaagse muziek, en maakt geraffineerd gebruik van de fraaie decorstukken en kostuums ontworpen door Oscar-winnaar Tim Yip. De gedaantewisselingen en het omkleden vinden plaats op het toneel en zijn prachtig geintegreerd in de voorstelling. Wu Hsingkuo wordt begeleid door het ensemble van de Opera Academie uit Shanghai.

    > Klik hier voor uitgebreide informatie over Chinese Opera, achtergronden van het festival en dit concert (incl. volledige bezetting).

    Voorafgaand aan het concert serveert ons café-restaurant Star Ferry een speciaal 3-gangen concertmenu met Chinese gerechten (à € 27,50). Klik hier voor meer informatie en reserveren.

    I.s.m.: Europalia

  • Uitvoerenden en programma

    Wu Hsingkuo zang / spel
    Tim Yip decor / kostuums
    Ensemble van de Opera Academie Shanghai muzikale begeleiding
    Contemporary Legend Theatre Taiwan technische ondersteuning
     


geweest

Prijzen

(Prijzen incl. pauzedrankje)

€ 23,00
Normaal
€ 18,50
CJP
€ 18,50
Stadspas

Liefhebbers van dit concert gaan ook naar: