Arkovsky Sextet

Lunchconcert ism Nationaal Muziekinstrumenten Fonds
Tue 16 Dec 2014 12:30 - 13:30
Tue 16 Dec 2014
12:30 - 13:30
  • Tue 16 Dec 2014
    12:30 - 13:30
    Grote Zaal
    Past event

Program

Pjotr Iljitsj Tsjaikovski Souvenir de Florence
Arnold Schönberg Verklärte Nacht

Credits

Arkovsky Sextet
Elise Besemer, Ernst Jan Vos viool
Gioia Kuipers, Robin van Gameren altviool
Kalle de Bie, Pieter de Koe cello

www.arkovsky.com

Concerten in verrassende bezetting met gevarieerd repertoire

In de serie gratis lunchconcerten in onze Grote Zaal, speelt vandaag het Arkovsky sextet. De leden van het Arkovsky sextet – samentrekking van Arnold Schönberg en Tsjaikovsky - leerden elkaar kennen in de periode dat zij als jong talent verbonden waren aan diverse conservatoria. Op dit moment studeren vijf leden aan de conservatoria van Amsterdam en Den Haag, het zesde studeert bouwkunde aan de TU in Delft en heeft privéles van een conservatoriumdocent.

Het sextet is opgericht in het voorjaar 2014 om ‘als vrienden met elkaar te musiceren’. Het sextet nam deze zomer deel aan de kamermuziekcursus Zeister Muziekdagen. Hier kreeg het masterclasses van leden van beroemde ensembles als Jerusalem Quartet, Pavel Haas Quartet, Artemis Quartet en Borodin kwartet en van Gary Hoffman.

Vijf leden van het sextet bespelen een instrument van het Nationaal Muziekinstrumenten Fonds.

Het oorspronkelijk aangekondigde optreden door het Goldberg Trio is wegens een blessure van een van de leden helaas komen te vervallen. Gelukkig was het Arkovsky sextet op deze korte termijn bereid om dit lunchconcert te verzorgen.

Put me on the waiting list

Wish list

Added:

To wishlist