CvA-Sax

Lunchconcert ism Conservatorium van Amsterdam
Thu 24 May 2018 12:30 - 13:20
Thu 24 May 2018
12:30 - 13:20
  • Thu 24 May 2018
    12:30 - 13:20
    Grote Zaal
    Past event

Program

Felipe Salles Choro Fugue
Heitor Villa-Lobos Fantasia voor sopraansaxofoon en orkest 
Marcelo Politano Divertimento in 5 deelen 
Maurice Ravel Bolero

Credits

CvA-Sax
Juan Pedro Luna Agudo dirigent
Andreas Mader sopraansaxofoon

In de serie gratis toegankelijke lunchconcerten deze middag een optreden van CvA-Sax. Het ensemble bestaat uit alle leden van de klassiek saxofoonklas van het Conservatorium van Amsterdam.

Het ensemble werkt op projectbasis en heeft in het verleden moderne werken van Stockhausen en Berio tot uitvoering gebracht. Daarnaast heeft het ensemble een groot repertoire bijeengegaard van transcripties van meer traditionele muziek van onder anderen Ravel, Strawinsky, Mussorgski, Tchaikovski.

Serie gratis lunchconcerten

Jeugdige ensembles van hoge kwaliteit in verrassende bezettingen met gevarieerd repertoire. Zij spelen tien gratis toegankelijke lunchconcerten in onze Grote Zaal: een prachtige reeks om kennis te maken met het Muziekgebouw, groot jong talent en fantastische muziek. Wij organiseren de concerten samen met het Nationaal Muziekinstrumenten Fonds, het Conservatorium van Amsterdam, het Prinses Christina Concours en de Academie van het Koninklijk Concertgebouworkest.

Prachtige kennismaking 

Put me on the waiting list

Wish list

Added:

To wishlist