Tomoko Mukaiyama

SHOES'
vr 28 okt 2011 20:15 - 21:20
vr 28 okt 2011
20:15 - 21:20
  • vr 28 okt 2011
    20:15 - 21:20
    Grote Zaal
    Geweest

Programma

In SHOES’ hoort u fragmenten van de volgende composities
Johann Sebastian Bach Franse Suite nr. 2 in c BWV 813
John Dowland Flow My Tears
Frédéric Chopin Prelude nr. 4 opus 28
Yannis Kyriakides Satellites
Gyorgy Ligeti Etude nr. 13 'L'escalier du diable'
Tomoko Mukaiyama Bon Bon
Tomoko Mukaiyama for toy piano
Tomoko Mukaiyama improvisaties
Conlon Nancarrow Three 2-part studies for piano
Frederic Rzewski Piano piece nr. 4
Dmitri Shostakovitsj Prelude nr. 1
Karlheinz Stockhausen Klavierstück IX

Uitvoerenden

Tomoko Mukaiyama concept en piano
Toru Nagahama, Tomoko Mukaiyama, Kiriko Mechanicus foto en video
ArtEZ Fashion Masters | Shoe Design, Hester Vlamings, Amber Verstegen, Deniz Terli, Jenna Lievonen samenwerking schoenobjecten
André Pronk lichtontwerp
Igor Shumlyanskiy video en geluid
Marieke Peters management
Met dank aan Deborah Campert, Yvan Dubreuil, Yvonne de Serière, Guy Weizman

Concert met couture-sale na afloop

Een concert in het teken van de schoen; de fascinatie van menig vrouw - ook die van de Nederlands-Japanse pianiste Tomoko Mukaiyama. Deze avond brengt zij haar twee grote passies samen: mode en muziek. Met pianowerken - in collagevorm - van componisten John Dowland, Chopin, Bach, Ligeti en Stockhausen schetst zij haar visie op de schoen.

De schoen is deze avond alom aanwezig. Onder meer in film en in een installatie van de meest uiteenlopende pumps. Voor Mukaiyama staat de schoen symbool voor het uiterlijk, dansen, de liefde bedrijven, sterven en vergaan. De muziek vertegenwoordigt de diepere gevoelslagen.

Voor modefreaks: couture-sale na het concert!

Tomoko geeft het Muziekgebouw in Amsterdam modestad deze avond de primeur van een exclusieve ‘couture-sale’ na afloop van het concert. Zij stelde hiervoor een exclusieve collectie samen van nieuwe designerkleding én van bijzondere stukken uit haar eigen kledingkast. Daaronder tasjes, blouses, schoenen, hoedjes en jurken van ontwerpers Alexander McQueen, Martin Margiela, Yohji Yamamoto en Yves Saint Laurent, haar meest favoriete ontwerpers. De opbrengst is voor een nieuw muziekproject.




Mede mogelijk gemaakt door:
  
 

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje