A Love Unsung
-
wo 3 dec 201420:15 - 21:25Grote Zaal
Programma
Robert Zuidam A Love Unsung
Uitvoerenden
The Stolz Quartet:
Marieke Schut hobo
Jellantsje de Vries viool
Liesbeth Steffens altviool
Doris Hochscheid cello
Johan Leysen acteur
Kees Stolze regie
Paul Koek eindregie
Jan Boiten scenografie
Robert Weelinck camera
www.thestolzquartet.nl
Een componist, wanhopig op zoek naar inspiratie, ontmoet zijn muze en grote liefde. Plots schrijft de muziek zichzelf en lijkt een periode van gepassioneerd nieuw werk en onbekommerd geluk aangebroken. We kijken met de componist terug naar die tijd, waarin alles goed leek te komen. Maar langzaamaan begint ook dit geluk onoverkomelijke barsten te vertonen. A Love Unsung is een nieuwe opera van Robert Zuidam zónder zang.
Een acteur (Johan Leysen) en The Stolz Quartet met onder anderen hoboïste Marieke Schut en celliste Doris Hochscheid spelen dit bijzondere drama van Zuidam. De componist van opera’s als Freeze, Rage d’amours en Suster Bertken kan rekenen op de eindregie van Paul Koek. Een drama dat op toverachtige wijze verschillende disciplines verbindt.
Het NRC noemde de première in mei 'het hoogtepunt van Operadagen Rotterdam' (****) en Opera Magazine schrijft: 'Met A Love Unsung creëerden de makers een voorstelling waarbij je in de zaal verbaasd en zelfs teleurgesteld opkijkt als het afgelopen is. Van mij had het nog langer mogen duren.'
Zie ook: www.thestolzquartet.nl