Nieuw Amsterdams Peil

UrWald
do 10 okt 2013 20:15 - 21:20
do 10 okt 2013
20:15 - 21:20
  • do 10 okt 2013
    20:15 - 21:20
    Grote Zaal
    Geweest

Programma

Inleiding door Elmer Schönberger / 19.15 uur

Arnoud Noordegraaf
UrWald (wereldpremière)

Uitvoerenden

Nieuw Amsterdams Peil
Heleen Hulst
viool
Gerard Bouwhuis piano
Porgy Franssen acteur

Acteur Porgy Franssen in een thriller over bewustzijn

UrWald is intrigerend muziektheater voor ensemble, acteur Porgy Franssen en film van componist Arnoud Noordegraaf en scenarist Adrian Hornsby. Het stuk geeft een kijk in het dagelijks leven van een geordend en ‘succesvol’ paar. De menselijke wens om orde te scheppen staat tegenover de onbeheersbare natuurkrachten. Muziek, film en toneelbeeld gaan als vanzelfsprekend in elkaar over. Een fascinerend en tot nadenken stemmend werk.

‘Een opmerkelijke eenheid van stijl en atmosfeer’ schreef NRC Handelsblad al eens over het werk van Noordegraaf. De Nederlandse componist en cineast schreef UrWald, het oerbos dat onder de complete Europese beschaving ligt, voor Nieuw Amsterdams Peil. Hij eert de oprichters Gerard Bouwhuis en Heleen Hulst in het werk met een ‘pianoconcert’ en vioolsolo.

Zie de bijzondere website www.urwald.nl voor uitgebreide toelichting en achtergronden bij deze prachtige muziekvoorstelling. 

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje