Organisatie

Raad van Toezicht

Lodewijk Asscher (voorzitter)
Willemijn Francissen
Laurens Knoop

Directie en medewerkers

Algemeen directeur
Boudewijn Berentsen

Directie assistent
Anne Roffel

Fondsenwerving en relatiebeheer
Marieke Ammerlaan

Programmering The Rest is Noise
Shane Burmania

Productiehuis
Joost Heijthuijsen (programmamanager)
Leonie Baars (productie)

Productie

Nora Kim Braams (hoofd)
Merel de Bruin
David Frerichs
Naomi Wierenga

Marketing, communicatie en verkoop
Frans Bernard van Riel (hoofd)
Gigi Blay (concertmarketeer)
Vera van Duuren (crm en data marketeer)
Krisztina Komlóssy (online marketeer)
Nicole van Lint (redacteur)
Bart van Os (webmaster)
Yohann Pollet (concertmarketeer)
Eveline Prins (concertmarketeer)
Uinko Eerenstein (kassacoördinator)
Wytse Algra (kassamedewerker)
Imme Ambaum (kassamedewerker)
Fleur Dalinghaus (kassamedewerker)
Ton Muijselaar (kassamedewerker)
Geertje de Vries (kassamedewerker)
Linde Kort (stagiair)

HR
Carla Groen
Kees Cohen

Zakelijke evenementen
Hester Jellema (hoofd)
Stacy Loupatty
Nienke Nissen
Frédérique van Oorschot

Managers Publiekservice
Anneke Mulder (hoofd)
Bastiaan Denekamp
Rodney Hensen
Maaike Knop
Mirte Slaats

Techniek

Bart Mesman (hoofd)
Tijl Schroevers (plaatsvervangend hoofd)
Jorrit Boerman
Hans van Haaster
Seth Mook
Pauline Mouw
Jaap Oostveen
Sjoerd van der Schalk
Aldo Sprenger

Huismeester
Gerard Eilering

Financiële administratie
Barbara Doesburg (hoofd)
Ineke Steetskamp
Frenk van Roij

Secretariaat
Ineke Steetskamp (hoofd)
Isabel dos Santos
Jasmijn Vriethoff

Educatie
Floortje Smehuijzen (hoofd)
Görkem Arıkan (techniek)
Jasper van den Berg
Temo Gonzalez
Anneke Brakenhoff (stagiair)

Workshopleiders SoundLAB
Jasper van den Berg
Minka Bodemann
Géonne Hartman
Irene Hommels
Roel Jansen
Patri Johansen
Jurgen van Loenhout
Robbi Meertens 
Mark Oomen
Marieke Smit
Marvin Vierbergen
Noortje Vredeveld
Hebe Vrijhof

Rondleiders
Atie Berkhout
Marlette van Kleef
Aja Leemans
Lucia Peters

Publieksservice
Cynthia Bucumi
Welmoed Eggeraat
Laura Faraone
Lorena Geyik          
Harte Havinga
Christina Ilori
Danielle Jansen
Agnes Jung Lassen
David Klein           
Shira Plantjé          
Alida Plas
Boudy Scholten
Koen Sciarone
Amal Seghir
Meli Snoek
Andreea State 
Geerten Stumpel      
Nina van Veen        
Parel Wilmering 

Gastvrouwen & gastheren
Marlette van Kleef (coördinator)
Atie Berkhout
Marijke Blom
André van Brugge
Erna Blussé
Roos Dijker
Wies Fermie
Marieke van Giersbergen
Chris Hartley
Henk Heikoop
Ravi Khemlani
Ludian Jansen Klomp
Tineke Janssen
Aja Leemans
Jan van der Linden
Jan Matthijs
Betty Mulder
Annie Oude Avenhuis
Marie Roelofsen
Molly Vingerhoets
Margreet Vogels
Angelie Weber

Vertrouwenspersonen
Ton Muijselaar
Ineke Steetskamp



Contact