Subsidiënten en partners

Wij kunnen niet zonder de steun van onze vaste subsidiënten en partners. Wij zijn hen daarvoor zeer erkentelijk.

Subsidiënten / Sponsors

Gemeente Amsterdam / www.amsterdam.nl
Fonds Podiumkunsten / www.fondspodiumkunsten.nl
Stichting Ammodo / www.ammodo.nl
VSB Fonds / www.vsbfonds.nl
Fonds21 / www.fonds21.nl
Prins Bernhard Cultuurfonds / www.prinsbernhardcultuurfonds.nl
Stimuleringsfonds Creatieve Industrie / www.stimuleringsfonds.nl
Kickstart Cultuurfonds / www.kickstartcultuurfonds.nl
Ernst von Siemens Music Foundation / www.evs-musikstiftung.ch
The Aaron Copland Fund for Music / www.coplandfund.org
Art Mentor Foundation Lucerne / www.artmentor.ch
De Janivo Stichting / www.janivostichting.nl
Fentener van Vlissingen Fonds / www.fentenervanvlissingenfonds.nl
Fransen Fonds / agfra.nl/onze-filosofie/#fransenfonds
Institut Francais / www.institutfrancais.nl 
Maurice Amado Foundation / www.mauriceamadofoundation.org
Société Gavigniès / www.gavignies.com
Turing Foundation / www.turingfoundation.org
Stichting Zabawas / www.zabawas.nl
WE Jansenfonds / www.wejansenfonds.eu

Mediapartners

De Groene Amsterdammer / www.groene.nl
Het Parool / www.parool.nl
MAX / www.omroepmax.nl
NPO Radio 4 / www.npo.nl
VPRO / www.vpro.nl
Ntr / www.ntr.nl

Programmeringspartners

Bimhuis / www.bimhuis.nl
Holland Festival / www.hollandfestival.nl

Samenwerkingspartners

Amsterdam Dance Event / www.amsterdam-dance-event.nl
Alliantie Muziekeducatie Amsterdam / www.amsterdamsemuziekeducatie.nl
Architectuur Centrum Amsterdam (Arcam) / www.arcam.nl
Atlas Festival / www.atlasensemble.nl
Barbican London / www.barbican.org.uk
Cello Biënnale Amsterdams / www.amsterdamsecellobiennale.nl
Center for Contemporary Opera New York / www.centerforcontemporaryopera.org
Concertgebouw Brugge / www.concertgebouw.be
Conservatorium van Amsterdam / www.ahk.nl/conservatorium
Cross-Linx / www.cross-linx.nl
Dansmakers Amsterdam / www.dansmakers.nl
De Doelen / www.dedoelen.nl
De Meervaart / www.meervaart.nl
De Nationale Opera / www.operaballet.nl
De Nieuwe Kerk / www.nieuwekerk.nl
De Oosterpoort / www.de-oosterpoort.nl
Dekmantel / www.dekmantelfestival.com
Diamantfabriek / www.diamantfabriek.nl
DNK Amsterdam / www.dnk-amsterdam.com
Doek / www.doek.org
Eye / www.eyefilm.nl
Expeditie Oosterdok / www.expeditieoosterdok.nl
FIBER / www.fiber.nl
Flamenco Biënnale / www.flamencobiennale.nl
Gaudeamus Muziekweek / www.gaudeamus.nl
Grachtenfestival / www.grachtenfestival.nl
Koninklijk Concertgebouworkest (Academie) www.concertgebouworkest.nl
Koninklijk Conservatorium / www.koncon.nl
Korzo / www.korzo.nl
Lincoln Center (Chamber Music Society) / www.chambermusicsociety.org
Marineterrein Amsterdam / www.marineterrein.nl
Mediamatic / www.mediamatic.net
Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven / www.muziekgebouweindhoven.nl
Muziekschool Amsterdam/ www.muziekschoolamsterdam.nl
Nationaal Muziekinstrumenten Fonds / www.muziekinstrumentenfonds.nl
Nationaal Glasmuseum / www.nationaalglasmuseum.nl
National Forum of Music Wroclaw / www.nfm.wroclaw.pl
Nemo Science Museum / www.nemosciencemuseum.nl
November Music / novembermusic.net
Oorkaan / www.oorkaan.nl
Openbare Bibliotheek Amsterdam / www.oba.nl
Organisatie Oude Muziek / www.oudemuziek.nl
Orgelpark / www.orgelpark.nl
Philharmonie Essen www.philharmonie-essen.de
Prinses Christina Concours / www.christinaconcours.nl
Radialsystem V Berlin /www.radialsystem.de
Red de fagot / www.reddefagot.nl
Ruhr Triënnale / www.ruhrtriennale.de
Scheepvaartmuseum / www.hetscheepvaartmuseum.nl
Sonic Acts / www.sonicacts.com
Southbank Centre London / www.southbankcentre.co.uk
Splendor Amsterdam / www.splendoramsterdam.com
Stadsherstel / www.stadsherstel.nl
Steim / www.steim.org
Stichting Grote Zangers / www.grotezangers.nl
Stichting Huygens-Fokker / www.huygens-fokker.org
Stichting KAMermuziek Amsterdam / www.kamconcerten.nl
Stichting Tamino / www.stichtingtamino.nl
Strijkkwartet Biënnale Amsterdam / www.sqba.nl
Sunday Morning @ekwc / www.sundaymorning.ekwc.nl
TivoliVredenburg / www.tivolivredenburg.nl
Tolhuistuin / www.tolhuistuin.nl
Viva Brasil / www.vivabrasil.nl
We Are Public / www.wearepublic.nl
Wiener Konzerthaus / www.konzerthaus.at
XR Base / www.xrbase.co

The Rest Is Noise

DJ Broadcast / www.djbroadcast.net
Gonzo Circus / www.gonzocircus.com
Red Light Radio / redlightradio.net
Subbacultcha / www.subbacultcha.nl
De School / www.deschoolamsterdam.com
Strange Sounds from Beyond www.strangesoundsfrombeyond.com

Cookies

Blijft de banner staan, ook na akkoord?
Je browser is dan helaas verouderd. We kunnen alleen browsers met recente veiligheidsupdates toelaten, omdat het betalingsverkeer via onze website anders kan worden gehackt.

Cookies
We gebruiken cookies om uw bezoek aan deze website zo plezierig mogelijk te maken. We onthouden bijvoorbeeld uw persoonlijke instellingen. Meer informatie…

Ook gebruiken we Google Analytics om inzage te krijgen in de gebruiksvriendelijkheid van de website en deze vervolgens te kunnen verbeteren.

Cookies zijn nodig om de website goed te laten functioneren. Zo wordt je winkelmandje onthouden tijdens de bestelling en kunt je inloggen op de website.

Maar cookies zijn ook nodig om de ervaring op de website te verrijken. Bijvoorbeeld media van derde partijen, zoals video's, gaan vaak gepaard met cookies. Ook houden we statistieken bij om de site doorlopend te verbeteren.

Als laatste worden cookies ook gebruikt om informatie rond onze marketing-activiteiten, zoals nieuwsbrieven en advertenties, zo efficiënt en persoonlijk mogelijk uit te kunnen uitvoeren.


Cookie instellingen