PAN 2022
-
wo 28 dec 202219:30 - 22:30Pauze 20:50Grote Zaal
Uitvoerenden
Calefax:
Oliver Boekhoorn hobo
Raaf Hekkema saxofoon
Jelte Althuis basklarinet
Alban Wesly fagot
Bart de Kater klarinet
Gasten: Dudok Quartet Amsterdam, Shishani, Paulien Cornelisse, Rembrandt Frerichs Trio, Compagnie 21 en Annechien Koerselman.
Na afloop / Entreehal:
DJ Jacques Echec
De PAN is Calefax’ jaarlijkse festival met optredens door musici uit verschillende genres en verrassende uitstapjes naar andere kunstvormen. Calefax biedt een podium voor muzikanten en kunstenaars van wereldklasse in een muzikale avond met voor elk wat wils. Net als eerdere jaren is het programma van de negentiende editie gevuld met een bonte verzameling muzikale avonturen. De PAN is een feestavond waarbij de deur naar de bar de hele avond openstaat.
De line-up voor deze editie is: Dudok Quartet Amsterdam, Shishani, Paulien Cornelisse, Rembrandt Frerichs Trio, Compagnie 21, Annechien Koerselman en Calefax.
Dit concert wordt later uitgezonden door de NTR op NPO Radio 4