Noa

Love Medicine
vr 11 dec 2015 20:15 - 21:45
vr 11 dec 2015
20:15 - 21:45
  • vr 11 dec 2015
    20:15 - 21:45
    Grote Zaal
    Geweest

Uitvoerenden

Noa zang, piano, gitaar, percussie
Gil Dor gitaar
Gadi Seri percussie
Adam Ben Ezra contrabas

Een van Israëls grootste sterren

Wereldberoemde Israëlische zangeres presenteert haar nieuwe band Noa-Dor-Four. Veelzijdige, lyrische songs met sterke invloeden van Leonard Cohen, Joni Mitchell en Paul Simon.

De van oorsprong Jemenitische zangeres Noa is ongetwijfeld een van Israëls grootste sterren. In haar veelzijdige muziek en haar lyrische teksten zijn de invloeden te horen van Leonard Cohen, Joni Mitchell en Paul Simon. Gecombineerd met de sterke jazz- en rockachtergrond, en klassieke invloeden van haar vaste partner Gil Dor, maakte zij honderden prachtige songs met een unieke sound. Met haar nieuwe band Noa-Dor-Four zingt ze in dit concert zowel ouder repertoire als werken van haar nieuwe cd.

Haar muzikale carrière ziet Noa als een roeping. Tot nu toe bracht zij vijftien albums uit, waarvan wereldwijd enkele miljoenen exemplaren zijn verkocht.

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje