De IJ-Salon

Engelenzang
za 4 feb 2017 15:00 - 17:30
za 4 feb 2017
15:00 - 17:30
  • za 4 feb 2017
    15:00 - 17:30
    Grote Zaal
    Geweest

Programma

Gustav Mahler Symfonie nr. 4 (bewerking: Erwin Stein)
Beat Furrer Intorno al bianco (Nederlandse première)
en andere werken

Uitvoerenden

Gustavo Gimeno dirigent
Bernadeta Astari sopraan
Peter Leung choreografie
Clotilde Tran dans
Camerata RCO

De meest intieme symfonie van Mahler

Een voorstelling voor fijnproevers en avonturiers: shooting star Gustavo Gimeno dirigeert de meest intieme symfonie van Mahler, choreograaf Peter Leung brengt een nieuw werk in première ... nog veel meer.

De muziek van Mahler zit diep verankerd in het DNA van het Koninklijk Concertgebouworkest. Camerata RCO speelt zijn vierde symfonie in de kamermuziekversie. Daarnaast hebben ze hun tanden gezet in een splinternieuw werk van de Oostenrijks-Zwitserse componist Beat Furrer.

Gustavo Gimeno heeft een van de spectaculairste dirigentencarrières ooit. Als slagwerker van het Koninklijk Concertgebouworkest (KCO) dirigeerde hij ook amateurorkesten in Amsterdam. Daar werd hij gescout door de legendarische Claudio Abbado, waarna hij als dirigent bij het KCO belandde. Binnen een jaar bevond hij zich in de premier league: hij werkt nu met toporkesten over de hele wereld. 

Workshop Maak Muziek!
Tijdens het concert van De IJ-Salon in de Grote Zaal kunnen kinderen vanaf 7 jaar terecht in de Atriumzaal. Daar geven we met spiksplinternieuwe onverwachte, experimentele instrumenten een workshop Maak Muziek! Kijk voor meer informatie op deze pagina. 

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje