Nieuw Ensemble + Looptail

An evening of today
Thu 28 Feb 2013 20:15 - 22:35
Thu 28 Feb 2013
20:15 - 22:35
  • Thu 28 Feb 2013
    20:15 - 22:35
    Grote Zaal
    Past event

Program

Thanasis Deligiannis I/O
Noriko Koide Lantern Parade
Tak Cheung Hui Cracks between the reflections
Kaja Draksler Vodnjak (The Well)
Wilbert Bulsink Nieuw werk
Trevor Grahl Trauermarsch Szenen
Giuliano Bracci Mattino

Credits

Nieuw Ensemble
ensemble Looptail

Avondvullend programma in alle ruimten van het Muziekgebouw

Inleiding: 19.15 uur

Tijdens An Evening of Today toveren de musici muziek uit alle ruimten van het Muziekgebouw. Een grote diversiteit aan inspiratiebronnen levert spannende muziek van nu op. De makers laten zich inspireren door Japanse sprookjes, begrafenismarsmuziek, vergeten of verloren gebaren en herinneringen. En door het live-geluid van de natuurkrachten rondom het Muziekgebouw, tijdloosheid of het stilstaan van de tijd. Het creëren van nieuwe ruimtes en het verdwijnen van grenzen staat centraal.

In dit Amsterdamse project werkt een nieuwe generatie musici en componisten samen met het Nieuw Ensemble om hedendaags Amsterdam te spiegelen. Een kleurrijke en multiculturele combinatie van creatieve geesten gaat een dialoog aan met de samenleving om een nieuwe toekomst te creëren.

Deze avond wordt gepresenteerd door het Nieuw Ensemble en Looptail samen met zeven componisten en diverse beeldend kunstenaars, theater- en filmmakers. Het publiek ontvangt zo een staalkaart van nieuwe muziek uit Amsterdam.

www.aneveningoftoday.com

Donderdagavondserie i.s.m. Radio 4


De Concertzender neemt dit concert op

Put me on the waiting list

Wish list

Added:

To wishlist